
Музична іграшка дівчинка YJ388-51 батар., світло,звук, кор.16*10,5*21 см, р-р іграшки — 15*10*20.5 см
380 ₴
- В наявності
- Код: YJ388-51
+380 (67) 865-73-82
Людмила
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка дівчинка YJ388-51
Музична дівчинка обладнана світловими та звуковими ефектами, на батарарейках (до комплекту не входять). Розмір іграшки 20.6*10.3*15.7 см.
Іграшка, що поєднує в собі всі розваги, як-от танці, музика та освітлення. Ця іграшка танцює ліворуч і праворуч і розгойдує тіло музикою, а також має спалах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 20.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 380 ₴
