
Сотейник з нержавіючої сталі з кришкою 3,8 л Berlinger Haus Eternal Collection BH 6563
2 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: BH 6563
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
Сотейник з нержавіючої сталі 8/10 з кришкою 3,8 л Berlinger Haus Eternal Collection BH 6563
розмір Ø28х7,5 см
▪технологія 3 PLY: шар алюмінію між двома шарами з нержавіючої сталі 18/10 по всій поверхні виробу, що збільшує теплопровідність та швидке, рівномірне нагрівання. Це дозволяє економити час та електроенергію
▪на дні 3D візерунок з антипригарним покриттям Eterna, що дозволяє використовувати металеве кухонне приладдя
▪можна використовувати в духовці до 260С
▪ручки з литої нержавіючої сталі
▪кришка з жароміцного скла (витримує температуру до 220°С) з ручкою, отвором для виходу пари та обідком зі сталі 18/10
▪підходить для всіх типів плит: газові, електричні, галогенні, склокерамічні, індукційні
▪екологічно безпечно (не містить ПФОА, кадмій, свинець)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Кількість ручок | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Форма | Кругла |
| Антипригарне покриття | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Висота каструлі без кришки | 12.5 см |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Об'єм каструлі | 39088 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип дна | Багатошарове |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сірий |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
- Ціна: 2 680 ₴




