
Дитячий іграшковий Танк інерційний 2 види гармата світиться звуки дитяча військова техніка KLX700-3A/KLX700-4A
365 ₴
- Готово до відправки
- Код: KLX700-3A/KLX700-4A
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
Дитячий іграшковий Танк інерційний 2 види гармата світиться звуки дитяча військова техніка KLX700-3A/KLX700-4A
Танк інерційний, оснащений чотирма парами потужних коліс. Завдяки своїм шин, танк може їздити по шорсткій поверхні вгору під кутом 45°. Гармата світиться червоним кольором. Функціонування іграшки супроводжується звуковими ефектами. Запуск ефектів проводиться за допомогою кнопки, що знаходиться на його вежі.
Функції:
- інерційний механізм
- звук
- світло
2 види
Живлення: 3 батарейки типу AG13 в комплекті
Матеріал: пластик
Упаковка: коробка 28*14*12 см
Розмір іграшки: 18 х 8,5 х 7,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Танк |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 75 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 365 ₴
