
Інтерактивна іграшка Мишеня-казкар 5 казок російською 2 кольори CL1484A/B-SRP
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: CL1484A/B
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
Інтерактивна іграшка Мишеня-казкар 5 казок російською 2 кольори CL1484A/B-SRP на батарейках
М'яка інтерактивна іграшка Мишеня-казник російською мовою, який заколише непосиду, зацікавить його увагу, стане справжнім другом для вашої дитини.
в кор-ці - 30,5-31-17 см
До комплекту також входять 5 книжечок.
Розмір коробки 31,5-31-17см.
Мишеня, розповідає дитині казки, даруючи позитивні емоції та чудовий настрій. Іграшка сприяє активізації розвитку мовлення, уяви, фантазії та поповненню словникового запасу дитини.Звучання іграшки має високу якість, виконується на професійній студії з залученням професійних акторів, електроніка відповідає європейським стандартам якості.У разі виготовлення іграшки використовуються безпечні високоякісні матеріали.Для активізації іграшки необхідно натиснути на будь-яку лапку мишеняти, і іграшка почне свою казку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 31.5 см |
| Висота | 31 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 150 ₴

