
Планшет Алфавіт Абетка на батарейках українською мовою навчання літери кольори рахунок PL-719-17
462 ₴
- В наявності
- Код: PL-719-17
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
Планшет Алфавіт Абетка на батарейках українською мовою навчання літери кольори рахунок PL-719-17
Інтерактивний музичний планшет серії "Абетка" призначений для легкого навчання у процесі гри. Його розробили професійні методисти та дитячі психологи на основі програми розвитку дитини "Українське дошкілля". У планшеті присутні зображення тварин, літер, слів, цифр, є основні кольори та веселі віршики. Озвучено українською мовою.
Режими планшета:
- "навчання";
- "вірші";
- "перерва";
- "іспит";
- "слова";
- "мелодії".
Функції планшета:
- слова та літери;
- 85 питань на іспит;
- цифри та кольори;
- 43 веселих віршика.
Планшет працює від 4-х батарейок типу АА (у комплект не входять).
Мова: українська
Розмір планшета: 18.5х24х2 см
Розмір упаковки: 30х26.5х3.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | Країна іграшок |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Підлога | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Ширина паковання | 16 мм |
| Довжина паковання | 190 мм |
| Висота паковання | 295 мм |
- Ціна: 462 ₴
