Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАБІР НОЖІВ 6 ПР BERLINGER HAUS BLACK SILVER LINE 2411 BH
|
Характеристики ножів |
|
| Матеріал леза: | лита нержавіюча сталь, лазерна двостороння заточка |
| Матеріал рукоятки: | пластик |
|
Призначення ножа: кількість (довжина леза) |
|
| універсальний/кухонний: | 1 (12,5 см) |
| кухарський: | 1 (20 см) |
| для чищення овочів: | 1 (9 см) |
| для хліба: | 1 (20 см) |
| для нарізки: | 1 (20 см) |
|
Інше |
|
| підставка/дошка: | дерев'яна підставка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Тип | Набір ножів |
- Ціна: 900 ₴


