
Пупс красивий м'яко набивний розмовляє українською плаче сміється хлопчик дівчинка 01599A
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01599A
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
Пупс красивий м'яко набивний розмовляє українською плаче сміється хлопчик дівчинка 01599A
Функціональна м'якотіла лялечка в милому костюмчику, обов'язково сподобається дівчинці. Малятко буде цікаво доглядати ляльку, адже вона вміє говорити, сміятися, плакати і навіть заспівати.
Ігри в ляльки корисні для гармонійного розвитку дитини: вони стимулюють мову, уяву та дрібну моторику дитини. Лялечка виготовлена з безпечних матеріалів.
У комплекті:
- Пустушка
Функції:
- каже "мама", "тато"
- сміється
- плаче
- бурмотить
- сопить
- прицмокує
2 види хлопчик або дівчинка
Батарейки 3 шт. типу LR44 входять до комплекту
Упаковка: коробка 46,5 * 22 * 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пупс |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 12 мм |
| Висота упаковки | 46.5 мм |
- Ціна: 980 ₴

