Новинка


Каструля зі скляною кришкою із кованого алюмінію на 2,5 літра BERLINGER HAUS Monaco Collection BH 7086
1 672 ₴
- Немає в наявності
- Код: BH 7086
+380 (67) 865-73-82
Людмила
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля зі скляною кришкою із кованого алюмінію на 2,5 літра BERLINGER HAUS Monaco Collection BH 7086
Каструля зі скляною кришкою 2,5 л (Ø20х10,4 см) із кованого алюмінію, антипригарне покриття, ручки SOFT TOUCH, індукційне дно. Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Висота каструлі без кришки | 10.4 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
- Ціна: 1 672 ₴

