
Відро-охолоджувач для пляшок та напоїв 3.5 л якісний пластик Bergner MasterPro BGMP-5119 CRU OENOLOGY
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGMP-5119
+380 (67) 865-73-82
Людмила
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро-охолоджувач для пляшок та напоїв 3.5 л якісний пластик Bergner MasterPro BGMP-5119 CRU OENOLOGY
Відерце для льоду.
Ширина: 20 см
Діаметр: 20 см
Висота: 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відерце для льоду |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3.5 л |
| Діаметр | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Bergner |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 450 ₴

