
Дитячий ігровий Набір посуду металева каструлі сковорідка аксесуари KL228-2
810 ₴
- Немає в наявності
- Код: KL228-2
+380 (67) 865-73-82
Людмила
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий Набір посуду металева каструлі сковорідка аксесуари KL228-2
Ігровий набір KL228-2 – ідеальний подарунок для кожної маленької господині!
Завдяки такому набору дитина зможе влаштувати цікаву рольову гру та провести час.
До комплекту входить:
- каструля;
- сковорода;
- форма для запікання;
- сотейник;
- 3 лопатки;
- прихватка.
Набір виготовлений з якісного металу, який захищає посуд від пошкоджень та забезпечує його довговічність.
Гра з набором сприятиме розвитку самостійності, уяви та сенсорних навичок дитини.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Матеріал | Метал |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 810 ₴
