
Сковорода-гриль San Ignacio 28x28 см із гранітним покриттям SG-6104
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: SG-6104
- +380 (67) 865-73-82Анастасія
Смак справжнього барбекю у вас вдома. Сковорода-гриль San Ignacio SG-6104 з литого алюмінію створена для тих, хто цінує здорову їжу з апетитною золотистою скоринкою. Характерне рельєфне дно підіймає продукти над поверхнею, даючи змогу зайвому жиру стікати в жолобки, що забезпечує ідеальне просмаження без ефекту тушкування. Глибокий сірий колір і текстура «граніт» підкреслюють професійний статус цієї моделі.
Особливості сковороди-гриль San Ignacio:
-
Гранітне покриття: Надміцне антипригарне покриття нового покоління дає змогу готувати практично без олії та має високу стійкість до появи подряпин.
-
Литий алюміній: Толстовний корпус із литого алюмінію чудово акумулює та рівномірно розподіляє тепло по всій площі 28х28 см.
-
Продумана ергономіка: Зручна ручка з покриттям Soft-touch і сталевою вставкою надійно лежить у руці, не нагрівається й забезпечена отвором для підвішування.
-
Чистота та зручність: Спеціальні бічні виїмки (носики) дають змогу акуратно зливати зайвий сік або жир після закінчення приготування.
Характеристики:
-
Розмір: 28 х 28 см
-
Висота борту: 4.5 см
-
Матеріал: Литий алюміній
-
Покриття: Антипригарне гранітне
-
Ручка: Бакеліт із покриттям Soft-touch (сіра)
-
Тип дна: Індукційне, підходить для всіх різновидів плит
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 4.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Bergner |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 1 650 ₴





